Главная УЗФТШ Набір учнів на 2010-2011 навчальний рік
Набір учнів на 2010-2011 навчальний рік PDF Печать E-mail

УКРАЇНСЬКА ЗАОЧНА ФІЗИКО ТЕХНІЧНА ШКОЛА
ПРИ ФІЗИКО-ТЕХНІЧНОМУ НАВЧАЛЬНО - НАУКОВОМУ ЦЕНТРІ

НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
ФІЛІЯ у м. КИЄВІ ФЕДЕРАЛЬНОЇ ЗАОЧНОЇ ФІЗИКО - ТЕХНІЧНОЇ ШКОЛИ ПРИ
МОСКОВСЬКОМУ ФІЗИКО-ТЕХНІЧНОМУ ІНСТИТУТІ (ДЕРЖАВНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ)

ОГОЛОШУЄ НАБІР УЧНІВ

на 2010-2011 навчальний рік

 

Українська заочна фізико-технічна школа (УЗФТШ) при Фізико-технічному навчально-науковому центрі Національної академії наук України (ФТЦ НАН України) проводить набір учнів загальноосвітніх закладів (шкіл, ліцеїв, гімназій і т. ін.) у 9, 10, 11 та 12 класи.

Навчання в УЗФТШ — платне.

ФЗФТШ при МФТІ як державний заклад додаткової освіти діє з 1966 р. За цей час школу закінчило понад 80 тисяч учнів; практично всі її випускники вступають до провідних вищих навчальних закладів країни, а кожний другий студент МФТІ — випускник ЗФТШ.

Науково-методичне керівництво школою здійснює Московський фізико-технічний інститут (державний університет), який готує фахівців з наявної лише в МФТІ єдиної спеціальності «Прикладні математика і фізика». У їх підготовці беруть участь провідні галузеві й академічні науково-дослідні інститути та науково-виробничі об'єднання країни (базові організації МФТІ). Викладачі МФТІ — видатні учені, серед яких близько 100 членів Російської академії наук. Фізико-технічна освіта дає змогу не лише успішно працювати в науці, а й добре орієнтуватися в житті.

Мета УЗФТШ при ФТЦ НАН України — допомогти учням, які цікавляться фізикою та математикою, поглибити й систематизувати свої знання з цих предметів.

Набір до 9 -12 класів УЗФТШ на 2010/2011 навчальний рік проводиться на такі відділення:

Заочне (індивідуальне навчання). Тел.: (0-44) 422-95-64, 424-30-25.

Прийом на заочне відділення проводиться на конкурсній основі за результатами виконання вступного завдання з фізики й математики, поданого в цьому оголошенні. Повна програма навчання розрахована на 4 роки (9 -12-ті кл.), але вступати можна у будь-який із цих класів.

Упродовж навчального року, відповідно до програми УЗФТШ, учень буде отримувати з кожної теми завдання з фізики й математики (по 5 завдань з кожного предмета для 8 класу, 6—7 завдань з кожного предмета для 10, 11 та 12 класів), а потім рекомендовані УЗФТШ авторські розв'язання цих завдань разом із перевіреною роботою учня.

Завдання містять теоретичний матеріал, розбір характерних прикладів і задач з відповідної теми та по 8—12 контрольних запитань і задач для самостійного розв'язання. Це і прості задачі, й складніші (на рівні конкурсних задач до МФТІ). Завдання УЗФТШ складають досвідчені викладачі кафедр загальної фізики й математики МФТІ. Роботи учнів-заочників перевіряють студенти, аспіранти та випускники Київського відділення МФТІ (часто — випускники УЗФТШ).

Очно-заочне (навчання у факультативних групах).Тел.: (0-44) 422-95-64,

424-30-25.

Факультативні групи можуть бути організовані в будь-якому загальноосвітньому закладі двома викладачами — фізики й математики. Керівники факультативу приймають до них учнів, які успішно виконали вступне завдання УЗФТШ. Група (не менше 5 осіб) приймається до УЗФТШ, якщо директор загальноосвітнього закладу повідомить УЗФТШ прізвища, імена, по батькові її керівників та надасть поіменний список учнів (П.І.Б. повністю із зазначенням класу поточного навчального року і підсумкових оцінок за вступне завдання з фізики й математики, а також телефон, факс та e-mail школи). Усі ці матеріали та конверт із маркою вартістю 1грн. 50 коп. для відповіді про прийом до УЗФТШ із зворотною адресою на ім'я одного з керівників слід надіслати до 1 червня 2010 р. за адресою: УЗФТШ, бульвар Вернадського, 36, м. Київ, 03680, МСП (із позначкою «Факультатив»). Зошити з роботами учнів до УЗФТШ не надсилаються. Робота керівників факультативу може оплачуватися загальноосвітнім закладом за представленням УЗФТШ при ФТЦ НАН України як факультативні заняття.

Керівники факультативів отримуватимуть протягом навчального року: навчально-методичні матеріали УЗФТШ (програми з фізики й математики, завдання за темами програми, розв'язання завдань з короткими рекомендаціями щодо оцінювання робіт учнів), інформаційно-рекламні матеріали.

Роботи учнів перевіряють і оцінюють керівники факультативів, а до УЗФТШ надсилаються відомості з підсумковими оцінками за кожне завдання і підсумкова відомість за рік.

Гурток сплачує УЗФТШ вартість трьох комплектів методичних матеріалів і поштові витрати.

Програми ФЗФТШ при МФТІ є додатковими освітніми програмами і єдині для всіх відділень.

Крім занять за цими програмами, учням УЗФТШ (усіх відділень) пропонується брати участь у зимовій заочній фізико-математичній олімпіаді УЗФТШ, у інших заочних олімпіадах МФТІ та його факультетів; випускникам - в очній фізико-математичній олімпіаді «Фізтех - абітурієнт», яка проводиться одночасно в МФТІ та м. Києві під час березневих шкільних канікул .

По закінченні навчального року учні, що успішно виконали програму УЗФТШ за обраною системою навчання, переводяться до наступного класу, а випускники (11 кл.) отримують Свідоцтво про закінчення школи з підсумковими оцінками з фізики та математики, яке враховується на співбесіді при вступі до МФТІ.

Поза конкурсом (без виконання вступного завдання) до УЗФТШ приймаються переможці міських, районних, обласних, республіканських олімпіад з фізики й математики 2009/2010 навчального року (участь підтвердити довідкою зі школи, копією диплому до 15 травня 2010 p.).

Вступне завдання з фізики й математики учень виконує самостійно. Розв'язання з обох предметів акуратно перепишіть в один шкільний зошит. Порядок задач зберігайте той самий, що й у завданні. Зошит надішліть у великому конверті простою бандероллю (тільки не згортайте у трубку). Разом із розв'язанням обов'язково надішліть довідку зі школи, в якій навчаєтеся, із зазначенням класу. Довідку наклейте на внутрішній бік обкладинки зошита.

На титульний бік обкладинки наклейте аркуш паперу, чітко заповнений за зразком:

О№

 

№з/п

 1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

Σ

Ф.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Область

Полтавська

2. Прізвище, ім 'я, по батькові

Слинько Євгенія В 'ячеславівна

3. Клас, у якому навчаєтесь

Дев 'ятий

4. Номер школи

№32

5. Тип школи (звичайна, ліцей, гімназія, з поглибленим вивченням предмета і т.д.)

фізико-технічний ліцей

6. Детальна домашня адреса ( із зазначенням індексу та телефоном, e-mail)

36000, м. Полтава, вул. Ломоносова, буд. 3а, кв. 13

7. Місце роботи і посада батьків: Батько Мати

програміст АКБ «Полтава» лікар, поліклініка № 1

8. Адреса школи, телефон, e-mail

36000, м. Полтава, вул. Шевченка, буд. 146

9. Прізвище, ім 'я, по батькові викладачів з фізики з математики

 Дацко Сергій Олександрович Величко Олексій Вікторович

10. Яким чином до вас потрапила ця афіша

 Запропонував вчитель

До УЗФТШ щороку надходить понад тисяча вступних робіт. Будь ласка, зверніть увагу на правильність заповнення анкети! Пишіть охайно, краще друкованими літерами.

УВАГА! Для отримання відповіді на вступне завдання і для відправлення вам перших завдань обов'язково вкладіть разом з зошитом три однакових бандерольних конверти розміром 160 х 230 з наклеєними на кожен конверт марками на суму 3 грн. 30 коп. На конвертах напишіть свою домашню адресу.

Термін відправлення розв'язання — до 1 травня 2010 року. Вступні роботи не повертаються. Рішення приймальної комісії буде повідомлено не пізніше 1 серпня 2010 року.

Зошит з виконаними завданнями надсилайте на адресу:

УЗФТШ, бульвар Вернадського, 36, м. Київ, 03680, МСП.

Наші телефони: (044) 422-95-64,424-30-25; e-mail: ftcsch@imp.kiev.ua

Разом з повідомленням про зарахування до школи вам будуть надіслані перші завдання й відомості про порядок і розміри оплати за навчання.

Завдання виконується українською або російською мовою (за вибором учня). Нижче наводяться номери вступних завдань з фізики та математики.

 

8 клас

9 клас

10 клас (учні, що навчаються за програмою 12-річного навчання)

10 клас (учні, що навчаються за програмою 11-річного навчання)

Фізика

1 - 5

6 -10

8 - 13

11 - 16

Математика

1 - 5

4 - 8

6 - 11

9 - 14

Номери класів указані на поточний 2009/2010 навчальний рік.

 
 

Голосование

Вам больше всего нравится ...