Главная Новости Архив Новостей
ОЛІМПІАДА УЗФТШ 2011 PDF Печать E-mail

 

Фізико-технічний навчально-науковий центр НАН України

УКРАЇНСЬКА ЗАОЧНА ФІЗИКО-ТЕХНІЧНА ШКОЛА

Заочна фізико-математична олімпіада

січень-лютий 2011р.

ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ:

Заочна фізико-математична олімпіада розрахована на учнів 10-11 класів.

Всі учасники олімпіади будуть відзначені, а переможці нагороджені дипломами і грамотами. Списки переможців олімпіади та їх вчителів планується надрукувати в газеті «Фізика».

Учні 10 класів, які одержали грамоти або дипломи олімпіади, будуть, за їх бажанням, зараховані до УЗФТШ на наступний навчальний рік без виконання вступного завдання.

11-класники отримають запрошення на очну олімпіаду «Фізтех-абітурієнт 2011» Московського фізико-технічного інституту (державного університету) (далі МФТІ), яка буде проводитися в м. Києві в кінці березня 2011р. і позитивні результати якої можуть бути зараховані, як результати вступних іспитів до МФТІ в цільові групи для Національної академії наук України.

Розв’язання задач має бути представлене в звичайному учнівському зошиті, на обкладинку якого треба наклеїти анкету учасника, яка додається .

Анкета учасника заповняється друкованими літерами.

Зошит з розв’язками (кожна задача починається з нової сторінки) належить відіслати не пізніше (за поштовим штемпелем) 10 лютого 2011р. на адресу:

УЗФТШ, бульв. Вернадського, 36, м.Київ, 03680, МСП

з поміткою «Олімпіада».

Крім зошита, в конверт вкладіть порожній конверт розміром 160 х 230 мм з надписаною домашньою адресою та наклеєними марками на суму 2грн. 20 коп.

Довідки за телефонами: (0-44) - 422-95-64; 424-30-25

e-mail Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

сайт www.mfti.in.ua


ПОДІЛИСЬ ІНФОРМАЦІЄЮ З ТОВАРИШЕМ!

 

задачі та анкета

Через неделю будет выложена афиша с новым вступительным заданием в УЗФТШ и объявление об олимпиаде "Физтех-2011" - предварительных вступительных экзаменах в Киевское отделение МФТИ.

 
 

Голосование

Вам больше всего нравится ...