Главная УЗФТШ НАБІР УЧНІВ в УЗФТШ на 2012/2013 навчальний рік
НАБІР УЧНІВ в УЗФТШ на 2012/2013 навчальний рік PDF Печать E-mail

УКРАЇНСЬКА ЗАОЧНА ФІЗИКО - ТЕХНІЧНА ШКОЛА

ПРИ ФІЗИКО-ТЕХНІЧНОМУ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОМУ ЦЕНТРІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ

ФІЛІЯ у м. КИЄВІ ФЕДЕРАЛЬНОЇ ЗАОЧНОЇ ФІЗИКО-ТЕХНІЧНОЇ ШКОЛИ (ФЗФТШ) ПРИ МОСКОВСЬКОМУ ФІЗИКО-ТЕХНІЧНОМУ ІНСТИТУТІ (ДЕРЖАВНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ)

ОГОЛОШУЄ НАБІР УЧНІВ

на 2012/2013 навчальний рік

Українська заочна фізико-технічна школа (УЗФТШ) при Фізико-технічному навчально-науковому центрі Національної академії наук України (ФТННЦ НАН України) проводить набір учнів загальноосвітніх закладів (шкіл, ліцеїв, гімназій і т. ін.) у 8, 9, 10 та 11 класи. УЗФТШ є філією ФЗФТШ у методичному плані.

Навчання в УЗФТШ — платне.

ФЗФТШ при МФТІ як державний заклад профільної додаткової освіти діє з 1966 р. За цей час школу закінчило понад 80 тисяч учнів; практично всі її випускники вступають до провідних вищих навчальних закладів країни, а кожний другий студент МФТІ — випускник ЗФТШ.

Науково-методичне керівництво школою здійснює Московський фізико-технічний інститут (державний університет), який готує фахівців з наявної лише в МФТІ єдиної спеціальності «Прикладні математика і фізика».

Навчання в школі ведеться з 3-х предметів науково-технічного напрямку – фізики, математики та інформатики. У 8 - 9-му класах вивчають тільки фізику та математику. В 10-11-му класах додається ще один предмет «математичні основи інформатики та ІКТ» (інформатика). Учні 10 – 11 класів можуть за своїм вибором навчатися або тільки з двох предметів (фізика та математика, або математика та інформатика), або з усіх трьох предметів разом (фізика, математика, інформатика).

Мета УЗФТШ при ФТННЦ НАН України — допомогти учням, які цікавляться дисциплінами науково-технічного напрямку, поглибити й систематизувати свої знання з цих предметів, а також сприяти їх професійному самовизначенню.

Набір до 8-11 класів УЗФТШ на 2012/2013 навчальний рік проводиться на такі відділення:

Заочне (індивідуальне навчання). Тел.: (0-44) 422-95-64, 424-30-25.

Прийом на заочне відділення проводиться на конкурсній основі за результатами виконання вступного завдання з фізики й математики (для вступників до 8-9 класів), або за вибраною сукупністю предметів (для вступників до 10-11 класів), поданого в цьому оголошенні. Повна програма навчання розрахована на 4 роки (8-11-й кл.), але вступати можна у будь-який із цих класів.

Упродовж навчального року, відповідно до програми УЗФТШ, учень буде отримувати з кожної теми завдання з фізики, математики й інформатики (5-6 завдань з фізики та математики для 8-9 класів, 6-7 завдань з фізики та математики і 4-5 завдань з інформатики для 10-11 класів), а потім рекомендовані УЗФТШ авторські розв'язання цих завдань разом із перевіреною роботою учня.

Завдання містять теоретичний матеріал, розбір характерних прикладів і задач з відповідної теми та по 8—12 контрольних запитань і задач для самостійного розв'язання. Це і прості задачі, й складніші (на рівні конкурсних задач до МФТІ). Завдання УЗФТШ складають досвідчені викладачі кафедр загальної фізики й математики МФТІ. Роботи учнів-заочників перевіряють студенти, аспіранти та випускники Київського відділення МФТІ (часто — випускники УЗФТШ).

Очно-заочне (навчання у факультативних групах).Тел.: (0-44) 422-95-64, 424-30-25.

Факультативні групи можуть бути організовані в будь-якому загальноосвітньому закладі одним, двома або трьома викладачами — фізики, математики та інформатики. Керівники факультативу приймають до них учнів, які успішно виконали вступне завдання УЗФТШ. Група (не менше 5 осіб) приймається до УЗФТШ, якщо директор загальноосвітнього закладу повідомить УЗФТШ прізвища, імена, по батькові її керівників та надасть поіменний список учнів (П.І.Б. повністю із зазначенням класу поточного навчального року і підсумкових оцінок за вступне завдання з вибраної сукупності предметів, а також адресу, телефон, факс та e-mail школи). Усі ці матеріали та конверт із маркою вартістю 2 грн. 00 коп. для відповіді про прийом до УЗФТШ із зворотною адресою на ім'я одного з керівників слід надіслати до 1 червня 2012 р. за адресою: УЗФТШ, бульвар Вернадського, 36, м. Київ, 03680, МСП (із позначкою «Факультатив»). Зошити з роботами учнів до УЗФТШ не надсилаються. Робота керівників факультативу може оплачуватися загальноосвітнім закладом за представленням УЗФТШ при ФТННЦ НАН України як факультативні заняття.

Керівники факультативів отримуватимуть протягом навчального року: навчально-методичні матеріали УЗФТШ (програми з фізики, математики та інформатики, завдання за темами програми в 3-х екземплярах, розв'язання завдань з короткими рекомендаціями щодо оцінювання робіт учнів), інформаційно-рекламні матеріали.

Роботи учнів перевіряють і оцінюють керівники факультативів, а до УЗФТШ надсилаються відомості з підсумковими оцінками за кожне завдання і підсумкова відомість за рік.

Гурток сплачує УЗФТШ вартість трьох комплектів методичних матеріалів, поштові витрати.
Програми ФЗФТШ при МФТІ є додатковими освітніми програмами і єдині для всіх відділень.

Крім занять за цими програмами, учням УЗФТШ (усіх відділень) пропонується брати участь у зимовій заочній фізико-математичній олімпіаді УЗФТШ, в інших заочних олімпіадах МФТІ та його факультетів; випускникам - в очній фізико-математичній олімпіаді «Фізтех-2012», яка проводиться одночасно в МФТІ та м. Києві під час березневих шкільних канікул.

По закінченні навчального року учні, що успішно виконали програму УЗФТШ за обраною системою навчання, переводяться до наступного класу, а випускники (11 кл.) отримують Свідоцтво про закінчення школи з підсумковими оцінками з предметів, що вивчалися в 11-му класі.

Поза конкурсом (без виконання вступного завдання) до УЗФТШ приймаються переможці міських, районних, обласних, республіканських олімпіад з фізики, математики та інформатики 2011/2012 навчального року (участь підтвердити довідкою зі школи, копією диплому до 15 травня 2012 p.).

Вступне завдання з обраних предметів учень виконує самостійно. Розв'язання акуратно перепишіть в один шкільний зошит. Порядок задач зберігайте той самий, що й у завданні. Зошит надішліть у великому конверті простою бандероллю (тільки не згортайте у трубку). Разом із розв'язанням обов'язково надішліть довідку зі школи, в якій навчаєтеся, із зазначенням класу. Довідку наклейте на внутрішній бік обкладинки зошита.

До УЗФТШ щороку надходить понад тисяча вступних робіт. Будь ласка, зверніть увагу на правильність заповнення анкети! Пишіть охайно, краще друкованими літерами.

УВАГА! Для отримання відповіді на вступне завдання і для відправлення вам перших завдань обов'язково вкладіть разом з зошитом три однакових бандерольних конверти розміром 160 х 230 з наклеєними на кожен конверт марками на суму 4 грн. 40 коп. На конвертах напишіть свою (одержувача) домашню адресу.
Термін відправлення розв'язання - до 1 травня 2012 року. Вступні роботи не повертаються. Про зарахування буде повідомлено не пізніше 1 серпня 2012 року.

Зошит з виконаними завданнями надсилайте на адресу:

УЗФТШ, бульвар Вернадського, 36, м. Київ, 03680, МСП.

Наші телефони: (044) 422-95-64, 424-30-25; e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript ;

сайт: www.mfti.in.ua

Разом з повідомленням про зарахування до школи вам будуть надіслані перші завдання й відомості про порядок і розміри оплати за навчання.

 

Афіша, завдання та додаткова інформація знаходяться у файлах (афіша, на обкладинку).

 
 

Голосование

Вам больше всего нравится ...