Главная УЗФТШ Олимпиады
Олимпиады
Заочна фізико-математична олімпіада січень-лютий 2015 PDF Печать E-mail

Фізико-технічний навчально-науковий центр НАН України

УКРАЇНСЬКА ЗАОЧНА ФІЗИКО-ТЕХНІЧНА ШКОЛА

Заочна фізико-математична олімпіада

січень-лютий  2015р.

ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ:

Заочна фізико-математична олімпіада розрахована на учнів 10-11 класів.

Всі учасники олімпіади будуть відзначені, а переможці нагороджені дипломами і грамотами. Списки переможців олімпіади та їх вчителів планується надрукувати в газеті «Фізика».

Учні 10 класів, які одержали грамоти або дипломи олімпіади, будуть, за їх бажанням, зараховані до УЗФТШ на наступний навчальний рік без виконання вступного завдання.

11-класники отримають запрошення на очну олімпіаду «Фізтех-абітурієнт 2015» Московського фізико-технічного інституту (державного університету) (далі МФТІ), яка звичайно проводиться в м. Києві  в березні 2015р.  і позитивні результати якої беруться до уваги при вступі до МФТІ в цільові групи для Національної академії наук України.

Розв’язання задач має бути представлене в звичайному учнівському зошиті, на обкладинку якого треба наклеїти анкету учасника, зразок якої наведений в даному інформаційному листі.

Анкета учасника заповнюється друкованими літерами.

Зошит з розв’язками (кожна задача починається з нової сторінки) належить відіслати не пізніше (за поштовим штемпелем) 15 лютого 2015р. на адресу:

УЗФТШ, бульв. Вернадського, 36, м.Київ, 03680, МСП

з поміткою «Олімпіада».

Крім   зошита, в конверт вкладіть порожній конверт розміром 160 х 230 мм з надписаною домашньою адресою учня-отримувача та наклеєними марками на суму 2грн. 90 коп.

Довідки за телефонами: (0-44) -     422-95-64; 424-30-25

e-mail Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

сайт mfti.in.ua

Афіша, завдання та анкета знаходяться у файлах (olimpuzftsh2015.doc та olimpuzftsh2015rules.doc або olimpuzftsh2015.pdf та olimpuzftsh2015rules.pdf ).

ПОДІЛИСЬ ІНФОРМАЦІЄЮ З  ТОВАРИШЕМ!

 
Заочна фізико-математична олімпіада січень-лютий 2014 PDF Печать E-mail

Фізико-технічний навчально-науковий центр НАН України

УКРАЇНСЬКА ЗАОЧНА ФІЗИКО-ТЕХНІЧНА ШКОЛА

Заочна фізико-математична олімпіада

січень-лютий 2014р.

 

ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ:

Заочна фізико-математична олімпіада розрахована на учнів 10-11 класів.

Всі учасники олімпіади будуть відзначені, а переможці нагороджені дипломами і грамотами. Списки переможців олімпіади та їх вчителів планується надрукувати в газеті «Фізика».

Учні 10 класів, які одержали грамоти або дипломи олімпіади, будуть, за їх бажанням, зараховані до УЗФТШ на наступний навчальний рік без виконання вступного завдання.

11-класники отримають запрошення на очну олімпіаду «Фізтех-абітурієнт 2014» Московського фізико-технічного інституту (державного університету) (далі МФТІ), яка звичайно проводиться в м. Києві в березні 2014р. і позитивні результати якої можуть бути зараховані, як результати вступних іспитів до МФТІ в цільові групи для Національної академії наук України.

Розв’язання задач має бути представлене в звичайному учнівському зошиті, на обкладинку якого треба наклеїти анкету учасника, зразок якої наведений в даному інформаційному листі.

Анкета учасника заповнюється друкованими літерами.

Зошит з розв’язками (кожна задача починається з нової сторінки) належить відіслати не пізніше (за поштовим штемпелем) 15 лютого 2014р. на адресу:

УЗФТШ, бульв. Вернадського, 36, м.Київ, 03680, МСП

з поміткою «Олімпіада».

Крім зошита, в конверт вкладіть порожній конверт розміром 160 х 230 мм з надписаною домашньою адресою учня-отримувача та наклеєними марками на суму 2грн. 90 коп.

Довідки за телефонами: (0-44) - 422-95-64; 424-30-25

e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

сайт: mfti.in.ua

Афіша, завдання та анкета знаходяться у файлах (olimpuzphtsh2014.pdf або olimpuzphtsh2014.doc).

 

 

ПОДІЛИСЬ ІНФОРМАЦІЄЮ З ТОВАРИШЕМ!


 
Переможці та дипломанти заочної фізико-математичної олімпіади 2013 PDF Печать E-mail

Переможці та дипломанти заочної фізико-математичної олімпіади

Української заочної фізико-технічної школи

при ФТЦ НАН України

для учнів 10 – 11 класів

березень  2013 року

м. Київ

ПІБ   учня

ПІБ  викладачів

 

Місто, школа

Стецюк Владислав Олегович (11кл.)

Семенюк Л.Д.

Купрієнко Н.В.

м. Вінниця

фізико- математична гімназія № 17

Курдюк Андрій Ігорович (11 кл.)

Собаченко Н.І.

Худа Ж.В.

Дніпропетровська обл,.

м.Дніпродзержинськ

технічний ліцей № 1

Зуєв Дмитро Олегович (11 кл.)

Пономаренко В.А.

Гончар О.В.

Дніпропетровська обл.

м.Павлоград

ліцей

Курочка  Сергій Віталійович (11 кл.)

Федоряка Дмитро Сергійович (11 кл.)

Козлова Т.І.

Постольник Т.В.

Кудрявцев А.В.

Якименко Н.М.

м. Дніпропетровськ

ліцей інформ. технологій

Бардин Василь В’ячеславович (11 кл.)

Аридіна А.В.

Антонов В.О.

Конашенко Д.Л.

м.Донецьк

ліцей «Ерудит»

Глухов Антон Олександрович (10кл)

Распутько Артем Андрійович (10 кл.)

Гаман І.М.

Горохова О.Є.

м.Донецьк

ф-м школа № 17

Абрамов Арам Арнольдович (11кл.)

Грідасов Михайло Вадимович (11кл.)

Ліфар  С.В.

Рябуха  А.З.

Донецька обл.

м.Краматорськ

ЗОШ № 35,

Мальцев Андрій Ігорович (11 кл.)

Зиков С.М.

Коробова Н.М.

м.Запоріжжя

ліцей «Логос»

Непомящий Сергій Олександрович (11кл.)

Колосов В.Є.

Кісілічин Д.І.

м. Київ

ЗОШ  № 78

Комісаренко В’ячеслав Ігорович (11кл.)

Мельніков О.О.

Кузнєцова О.В.

м.Київ

ТЛ НТУУ «КПІ»

Аветісян Діана Арутюновна (11 кл.)

 

Перга В.В.

Сидоренко І.В.

м.Київ

ПНЛ № 145

Коростишевський Олександр Віталійович (11 кл.)

Кулік Олег Прокофійович (11 кл.)

Маковенко Микита Сергійович

(11 кл.)

Самара Олекса Сергійович (11 кл.)

Березовський А.М.

Якір М.С.

Бондаренко А.В.

Сюкало С.О.

м.Київ

ліцей №171 «Лідер»

Чубук Сергій Васильович (11кл.)

Срібний О.М.

Селяк І.В.

Київська обл.,  м.Фастів,

ліцей №9

Пояркова Олена Ігорівна (10 кл.)

Невзорова Т.І.

Бєлая Л.В.

АР Крим

м.Керч

ЗОШ № 12

Шибанов Олексій Євгенович (11кл.)

Черноморець М.Ю.

Лужецька Г.В.

АР Крим

м.Севастополь

спец. школа № 57

 

Єрмаков Іван (10кл.)

Олейник Л.Ф.

Бобонець З.М.

Луганська обл.

м. Севєродонецьк

багатопрофільний ліцей

Зганяйко Марія Олександрівна (10 кл.)

Невідомий Л.В.

Миколаївська обл.

смт. Єланець

аграрний ліцей

Бахтігозін Всеволод Юрійович (11кл.)

Паніот Н.А.

Цирфа Т.М.

Одеська обл.,

м. Іллічівськ

гімназія № 1

Лук’янчук Тетяна Володимирівна

(11 кл.)

Зарейчук С.І.

Одеська обл.,

м.Білгород-Дністровський,

міський ліцей

Протас Андрій Миколайович (11 кл.)

Демків О.С.

Шаповалова С.Г.

м.Суми

Олександрівська гімназія

Зінченко Дар’я Сергіївна (10 кл.)

Недотопа Семен Олексійович (10 кл.)

Міщенко О.П.

Оксененко В.Я.

Херсонська обл.

м.Цюрупинськ

спец.школа № 4

Буковський Олександр Миколайович (11кл.)

Оксамитний Юрій Васильович (11 кл.)

Молодик О.І.

Казьмін В.А

Ридван В.В.

м.Черкаси

ФІМЛІ

Оліфер Леонід Анатолійович (11 кл.)

Корсун Л.І.

Котик Р.Ю.

м.Черкаси

спец.школа № 17

 

Керівник  УЗФТШ

Несенюк А.П.

 
Переможці заочної олімпіади 2013 PDF Печать E-mail

СПИСОК
переможців заочної фізико-математичної олімпіади, організованої
Українською заочною фізико-технічною школою
при Фізико-технічному навчально-науковому центрі
Національної академії наук України
м. Київ

березень 2013 р

11 клас

Номінація

Місце

п/п

ПІ

Школа

місто

ПІБ

вчителів

ЗАГАЛЬНЕ

 

І

 

1.

 

КОМІСАРЕНКО В’ячеслав Ігорович

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

м. Київ

Мельніков О.О.

Кузнєцова О.В.

2.

МАЛЬЦЕВ  Андрій Ігорович

ліцей « Логос»

м. Запоріжжя

Зиков С.М.

Коробова Н.М.

 

ІІ

1.

ОЛІФЕР Леонід Анатолійович

Спец. школа № 17

м. Черкаси

Корсун Л.І.

Котик Р.Ю.

2.

НЕПОМЯЩИЙ Сергій Олександрович

ЗОШ № 78

м.Київ

Колосов В.Є.

Кісілічин Д.І.

3.

ФЕДОРЯКА Дмитро Сергійович

ліцей  інформац.

технологій

м. Дніпропетровськ

Кудрявцев А.В.

Якименко Н.М.

 

Ш

1.

БАРДІН  Василь В’ячеславович

ліцей-інтернат «Ерудит» м.Донецьк

Аридіна А.В.

Антонов В.О.

Конашенков Д.Л.

2.

КУЛІК  Олег Прокофійович

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

м. Київ

Бондаренко А.В.

Сюкало С.О.

3.

КУРДЮК  Андрій Ігорович

технічний ліцей  м. Дніпродзержинськ

Дніпропетровська обл.

Собаченко Н.І.

Худа Ж.В.

4.

МАКОВЕНКО Микита Сергійович

ліцей №171 «Лідер»

м. Київ

Березовський А.М.

Якір М.С.

5.

САМАРА Олекса Сергійович

ліцей №171 «Лідер»

м. Київ

Березовський А.М.

Якір М.С.

 

МАТЕМАТИКА

І

1.

МАЛЬЦЕВ  Андрій Ігорович

ліцей « Логос»

м. Запоріжжя

Зиков С.М.

Коробова Н.М.

 

ІІ

1.

ГРІДАСОВ Михайло Вадимович

ЗОШ № 35

м. Краматорськ

Донецька обл.

Лифар С.В.

Рябуха О.З.

2.

КОМІСАРЕНКО В’ячеслав Ігорович

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

м. Київ

Мельніков О.О.

Кузнєцова О.В.

3.

КУЛІК  Олег Прокофійович

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

м. Київ

Бондаренко А.В.

Сюкало С.О.

 

ІІІ

 

1.

БАРДІН  Василь В’ячеславович

ліцей-інтернат «Ерудит» м.Донецьк

Аридіна А.В.

Антонов В.О.

Конашенков Д.Л.

2.

КУРОЧКА  Сергій Віталійович

ліцей інформ. технологій

м. Дніпропетровськ

Козлова Т.І.

Постольник Т.В.

3.

ОЛІФЕР Леонід Анатолійович

Спец. школа № 17

м. Черкаси

Корсун Л.І.

Котик Р.Ю.

4.

НЕПОМЯЩИЙ Сергій Олександрович

ЗОШ № 78

м.Київ

Колосов В.Є.

Кісілічин Д.І.

5.

САМАРА Олекса Сергійович

ліцей № 171 «Лідер»

м. Київ

Березовський А.М.

Якір М.С.

6.

ФЕДОРЯКА Дмитро Сергійович

ліцей інформац. технологій

м. Дніпропетровськ

Кудрявцев А.В.

Якименко Н.М.

 

 

 

ФІЗИКА

І

 

1.

 

КОМІСАРЕНКО В’ячеслав Ігорович

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

м. Київ

Мельніков О.О.

Кузнєцова О.В.

2.

ФЕДОРЯКА Дмитро Сергійович

ліцей  інформац.

технологій

м. Дніпропетровськ

Кудрявцев А.В.

Якименко Н.М.

 

ІІ

1.

КУРДЮК  Андрій Ігорович

технічний ліцей  м. Дніпродзержинськ

Дніпропетровська обл.

Собаченко Н.І.

Худа Ж.В.

2.

ОЛІФЕР Леонід Анатолійович

Спец. школа № 17

м. Черкаси

Корсун Л.І.

Котик Р.Ю.

3.

НЕПОМЯЩИЙ Сергій Олександрович

ЗОШ № 78

м.Київ

Колосов В.Є.

Кісілічин Д.І.

 

ІІІ

1.

КОРОСТИШЕВСЬКИЙ Олександр Віталійович

ліцей №171 «Лідер»

м. Київ

Березовський А.М.

Якір М.С.

2.

ЛУК’ЯНЧУК Тетяна Володимирівна

ліцей м. Білгород-

Дністровський

Одеська обл.

Зарейчук С.І.

3.

МАЛЬЦЕВ  Андрій Ігорович

ліцей « Логос»

м. Запоріжжя

Зиков С.М.

Коробова Н.М.

4.

ОКСАМИТНИЙ Юрій Васильович

ФІМЛІ м. Черкаси

Ридван В.В.

Казьмін В.А.

5.

АВЕТІСЯН Діана Арутюновна

ПНЛ № 145
м. Київ

Перга В.В.

Сидоренко І.В.

 

6.

ЧУБУК Сергій Васильович

ліцей № 9 м. Фастів Київська обл.

Срібний О.М. Селяк І.В.

 

10 клас

Номінація

Місце

п/п

ПІБ

Школа

місто

ПІБ

вчителів

ЗАГАЛЬНЕ

І

1.

ПОЯРКОВА Олена Ігорівна

ЗОШ № 12 м. Керч

АР Крим

Невзорова Т.І.

Бєлая Л.В.

 

 

 

 

 

ІІ

1.

ЗІНЧЕНКО Дар’я Cергіївна

Спец. школа № 4

м. Цюрупинськ

Херсонська обл.

Міщенко О.П.

Оксененко В.Я.

 

МАТЕМАТИКА

І

1.

ПОЯРКОВА Олена Ігорівна

ЗОШ № 12 м. Керч

АР Крим

Невзорова Т.І.

Бєлая Л.В.

 

 

 

 

 

ІІ

1.

ЗІНЧЕНКО Дар’я Cергіївна

Спец. школа № 4

м. Цюрупинськ

Херсонська обл.

Міщенко О.П.

Оксененко В.Я.

2.

НЕДОТОПА Семен Олексійович

Спец. школа № 4

м. Цюрупинськ

Херсонська обл.

Міщенко О.П.

Оксененко В.Я.

 

ФІЗИКА

ІІІ

1.

ПОЯРКОВА Олена Ігорівна

ЗОШ № 12 м. Керч

АР Крим

Невзорова Т.І.

Бєлая Л.В.

 

Керівник УЗФТШ

Несенюк А.П.

 

Розв'язання: математика та фізика.

 


Rambler's Top100

 

 

Голосование

Вам больше всего нравится ...
 

Статистика

Пользователи : 16993
Статьи : 75
Ссылки : 10
Просмотры материалов : 238511