Переможці заочної олімпіади 2013 Печать

СПИСОК
переможців заочної фізико-математичної олімпіади, організованої
Українською заочною фізико-технічною школою
при Фізико-технічному навчально-науковому центрі
Національної академії наук України
м. Київ

березень 2013 р

11 клас

Номінація

Місце

п/п

ПІ

Школа

місто

ПІБ

вчителів

ЗАГАЛЬНЕ

 

І

 

1.

 

КОМІСАРЕНКО В’ячеслав Ігорович

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

м. Київ

Мельніков О.О.

Кузнєцова О.В.

2.

МАЛЬЦЕВ  Андрій Ігорович

ліцей « Логос»

м. Запоріжжя

Зиков С.М.

Коробова Н.М.

 

ІІ

1.

ОЛІФЕР Леонід Анатолійович

Спец. школа № 17

м. Черкаси

Корсун Л.І.

Котик Р.Ю.

2.

НЕПОМЯЩИЙ Сергій Олександрович

ЗОШ № 78

м.Київ

Колосов В.Є.

Кісілічин Д.І.

3.

ФЕДОРЯКА Дмитро Сергійович

ліцей  інформац.

технологій

м. Дніпропетровськ

Кудрявцев А.В.

Якименко Н.М.

 

Ш

1.

БАРДІН  Василь В’ячеславович

ліцей-інтернат «Ерудит» м.Донецьк

Аридіна А.В.

Антонов В.О.

Конашенков Д.Л.

2.

КУЛІК  Олег Прокофійович

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

м. Київ

Бондаренко А.В.

Сюкало С.О.

3.

КУРДЮК  Андрій Ігорович

технічний ліцей  м. Дніпродзержинськ

Дніпропетровська обл.

Собаченко Н.І.

Худа Ж.В.

4.

МАКОВЕНКО Микита Сергійович

ліцей №171 «Лідер»

м. Київ

Березовський А.М.

Якір М.С.

5.

САМАРА Олекса Сергійович

ліцей №171 «Лідер»

м. Київ

Березовський А.М.

Якір М.С.

 

МАТЕМАТИКА

І

1.

МАЛЬЦЕВ  Андрій Ігорович

ліцей « Логос»

м. Запоріжжя

Зиков С.М.

Коробова Н.М.

 

ІІ

1.

ГРІДАСОВ Михайло Вадимович

ЗОШ № 35

м. Краматорськ

Донецька обл.

Лифар С.В.

Рябуха О.З.

2.

КОМІСАРЕНКО В’ячеслав Ігорович

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

м. Київ

Мельніков О.О.

Кузнєцова О.В.

3.

КУЛІК  Олег Прокофійович

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

м. Київ

Бондаренко А.В.

Сюкало С.О.

 

ІІІ

 

1.

БАРДІН  Василь В’ячеславович

ліцей-інтернат «Ерудит» м.Донецьк

Аридіна А.В.

Антонов В.О.

Конашенков Д.Л.

2.

КУРОЧКА  Сергій Віталійович

ліцей інформ. технологій

м. Дніпропетровськ

Козлова Т.І.

Постольник Т.В.

3.

ОЛІФЕР Леонід Анатолійович

Спец. школа № 17

м. Черкаси

Корсун Л.І.

Котик Р.Ю.

4.

НЕПОМЯЩИЙ Сергій Олександрович

ЗОШ № 78

м.Київ

Колосов В.Є.

Кісілічин Д.І.

5.

САМАРА Олекса Сергійович

ліцей № 171 «Лідер»

м. Київ

Березовський А.М.

Якір М.С.

6.

ФЕДОРЯКА Дмитро Сергійович

ліцей інформац. технологій

м. Дніпропетровськ

Кудрявцев А.В.

Якименко Н.М.

 

 

 

ФІЗИКА

І

 

1.

 

КОМІСАРЕНКО В’ячеслав Ігорович

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

м. Київ

Мельніков О.О.

Кузнєцова О.В.

2.

ФЕДОРЯКА Дмитро Сергійович

ліцей  інформац.

технологій

м. Дніпропетровськ

Кудрявцев А.В.

Якименко Н.М.

 

ІІ

1.

КУРДЮК  Андрій Ігорович

технічний ліцей  м. Дніпродзержинськ

Дніпропетровська обл.

Собаченко Н.І.

Худа Ж.В.

2.

ОЛІФЕР Леонід Анатолійович

Спец. школа № 17

м. Черкаси

Корсун Л.І.

Котик Р.Ю.

3.

НЕПОМЯЩИЙ Сергій Олександрович

ЗОШ № 78

м.Київ

Колосов В.Є.

Кісілічин Д.І.

 

ІІІ

1.

КОРОСТИШЕВСЬКИЙ Олександр Віталійович

ліцей №171 «Лідер»

м. Київ

Березовський А.М.

Якір М.С.

2.

ЛУК’ЯНЧУК Тетяна Володимирівна

ліцей м. Білгород-

Дністровський

Одеська обл.

Зарейчук С.І.

3.

МАЛЬЦЕВ  Андрій Ігорович

ліцей « Логос»

м. Запоріжжя

Зиков С.М.

Коробова Н.М.

4.

ОКСАМИТНИЙ Юрій Васильович

ФІМЛІ м. Черкаси

Ридван В.В.

Казьмін В.А.

5.

АВЕТІСЯН Діана Арутюновна

ПНЛ № 145
м. Київ

Перга В.В.

Сидоренко І.В.

 

6.

ЧУБУК Сергій Васильович

ліцей № 9 м. Фастів Київська обл.

Срібний О.М. Селяк І.В.

 

10 клас

Номінація

Місце

п/п

ПІБ

Школа

місто

ПІБ

вчителів

ЗАГАЛЬНЕ

І

1.

ПОЯРКОВА Олена Ігорівна

ЗОШ № 12 м. Керч

АР Крим

Невзорова Т.І.

Бєлая Л.В.

 

 

 

 

 

ІІ

1.

ЗІНЧЕНКО Дар’я Cергіївна

Спец. школа № 4

м. Цюрупинськ

Херсонська обл.

Міщенко О.П.

Оксененко В.Я.

 

МАТЕМАТИКА

І

1.

ПОЯРКОВА Олена Ігорівна

ЗОШ № 12 м. Керч

АР Крим

Невзорова Т.І.

Бєлая Л.В.

 

 

 

 

 

ІІ

1.

ЗІНЧЕНКО Дар’я Cергіївна

Спец. школа № 4

м. Цюрупинськ

Херсонська обл.

Міщенко О.П.

Оксененко В.Я.

2.

НЕДОТОПА Семен Олексійович

Спец. школа № 4

м. Цюрупинськ

Херсонська обл.

Міщенко О.П.

Оксененко В.Я.

 

ФІЗИКА

ІІІ

1.

ПОЯРКОВА Олена Ігорівна

ЗОШ № 12 м. Керч

АР Крим

Невзорова Т.І.

Бєлая Л.В.

 

Керівник УЗФТШ

Несенюк А.П.

 

Розв'язання: математика та фізика.